SH1RTS & SUGAR : Jouw Bestemming voor Unieke T-shirts**

In de wereld van online winkelen is een webshop de ideale plek om unieke en stijlvolle T-shirts te vinden. Bij SH1RTS Sugar hebben we een uitgebreide collectie die perfect aansluit bij jouw persoonlijke stijl. Of je nu op zoek bent naar een casual look of iets dat je kunt dragen naar een speciale gelegenheid, onze webshop biedt voor ieder wat wils.

 25,00

Ik klaag weinig omtrent mijn diabetes, ik probeer ook sterk te zijn en vooral denk ik aan de dingen die ik zeker nog kan
Ik denk vaak aan Type1 kids de diagnose hebben en zich niet kunnen uiten of aan ouders die zich afvragen waarom huilt mijn kind poepluier, honger bloedsuikers?
Dat zijn de momenten waar ik dan denk kids zijn zo sterk niet alleen zijn ze DibadA$$es, maar ze zijn echt de Type1-derful
Voor alle kids wereld wijd het type1derful shirt ( omdat ik niet wist of DiabadA$$ mocht van de papa’s en mama’s

Met dit shirtje wordt er gedoneerd aan mijn actie voor het Diabetes Fonds Diabeatit
Wil je geen shirtje maar wel doneren dan kan dat al voor €1,-
Geen bedrag is te klein maar mijn dank is altijd GROOT

Doneren? Klik hier

- +

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Type1-derful” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Deze site gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie gegevens worden verwerkt.

Type1-derfulType1-derful
Scroll naar boven